O nás

Společnost BAUING KV s.r.o. byla založena roku 2013 jako malá stavební firma s důrazem na osobní kontakt s investory.

Od té doby se toho dost změnilo, z obratu 3,5 mil Kč se během doby dostala firma postupným růstem až na hodnotu přes 120 mil Kč v roce 2020. Něco se ale nezměnilo. Naše stavby stále realizujeme zodpovědně, pod dohledem vedení společnosti, tak abychom byli připraveni zodpovědět investorům každý dotaz, který se jejich stavby týká.

Přednosti naší firmy spatřujeme jak v důrazu na detaily stavební činnosti, tak ve výběru zkušených zaměstnanců, kteří si uvědomují, že jimi budovaná díla mohou být s nimi spojována i za sto let. Nyní firma zaměstnává téměř 40 pracovníků na HPP.

Věříme, že i Vás zaujmou naše reference a společně se potkáme i na Vámi plánované novostavbě či rekonstrukci.

Nově jsme rozšířili naši práci o čištění povrchů laserovou technologií. Toto zcela nové odvětví nalezne uplatnění všude tam, kde bylo dříve potřeba používat k čištění obrazivo. Více se dozvíte na stránce laserového čištění. 

Certifikace

HILTI osvědčení

PROMAT osvědčení

WÜRTH osvědčení

Funkční nátěry

Protipožární SDK konstrukce Knauf

Protipožární a bezpečnostní SDK konstrukce Rigips

Laserové čištění

BAUING KV s.r.o. jako první firma v západních Čechách disponuje mobilním laserovým zařízením o výkonu 500W. Tato inovativní metoda čištění umožňuje použití v prostorách, kde klasické formy čištění s pomocí obraziva nefungují, nebo je jejich aplikace velice komplikovaná. Níže se dozvíte o technologii více, případně můžete navštívit stránky českého výrobce tohoto zařízení na cistici-laser.cz. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@bauing.cz.

Více...

Kontakty

Sídlo společnosti:
Plaská 622/3, 150 00 Praha 5

Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 205251

Kanceláře společnosti:
Jáchymovská 349/80, 360 04 Karlovy Vary

IČ: 29414075, DIČ: CZ29414075

datová schránka: gytqh86

 

Ing. Jiří Sára

jednatel, společník

+420 602 340 235

sara@bauing.cz

Ing. Petr Vorel

společník

+420 602 291 929

vorel@bauing.cz

Petr Kugler

stavbyvedoucí

+420 606 649 716

kugler@bauing.cz

Marek Husák

stavbyvedoucí

+420 724 393 888

husak@bauing.cz

Stanislav Svoboda

stavbyvedoucí

+420 773 771 816

svoboda@bauing.cz

Lukáš Zborník

mistr

+420 602 305 634

zbornik@bauing.cz

Jiří Kubla

mistr

+420 773 771 813

kubla@bauing.cz

Ing. Jaroslav Ressl

mistr

+420 770 159 666

ressl@bauing.cz

Jiří Macek

mistr

+420 776 558 455

macek@bauing.cz

Tomáš Vodička

mistr

+420 728 608 442

vodicka@bauing.cz

Marek Drda

příprava staveb

+420 725 048 745

drda@bauing.cz

Jan Rozvoda

rozpočtář

+420 602 660 854

rozvoda@bauing.cz

Jakub Shorný

příprava staveb, rozpočty

+420 773 771 815

shorny@bauing.cz

Kateřina Matějů

účetní, asistentka

+420 606 071 393

mateju@bauing.cz

Jitka Dvořáková

účetní

+420 606 222 292

dvorakova@bauing.cz

Stanislav Lorenc

správce majetku

+420 725 048 739

lorenc@bauing.cz

Jan Lorenc

řidič

+420 602 517 230

lorenc@bauing.cz

Tomáš Doben

řidič

+420 606 803 432